پانا/ یکی از خیرین مدرسه‌ساز شهرستان بردسکن خانه‌اش را فروخت تا مدرسه بسازد.

بی‌بی صغری موسوی، همسر شهید حسین حسین‌نیا، ساکن روستای علی آباد بردسکن، خیر نیک اندیشی است که برای زنده نگه داشتن اسم همسر شهید خود خانه‌اش را فروخت و تمام پول آن را به مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان به آموزش و پرورش شهرستان بردسکن اهدا کرد.

بی‌بی صغری موسوی، خیر نیک اندیش اظهار کرد: من در سال گذشته این خانه را فروختم و از سال گذشته دنبال این بودم که یک عمل خیر انجام دهم، اما موانعی بر سر راه بود که با لطف خدا برطرف شد و اکنون بسیار خوشحال هستم که این کار خیر را انجام می دهم.

وی ادامه داد: دیگر خیرین مدرسه ساز نیز مرا تشویق به این کار کردند و حتی وعده دادند که اگر جایی در هزینه ساخت مدرسه کم آمد به بنده کمک کنند. بنده بیشتر از اینها برای خانواده ام و فرزندانم خوشحالم که نه تنها برای این کار خیر با من مخالفت نکردند بلکه مشوق من در این کار خیر بودند.

طبق تفاهم نامه امضا شده میان آموزش و پرورش و خیر نیک اندیش بی‌بی صغری موسوی مقرر شد یک باب آموزشگاه چهار کلاسه با ظرفیت 100 دانش آموز با همکاری اداره کل نوسازی و توسعه و تجهیزات مدارس استان خراسان رضوی در روستای علی آبادک شهرستان بردسکن احداث شود.


آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today