مهر/ مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به شرایط جوی استان طی روزهای آینده از استمرار فعالیت سامانه بارشی در کرمانشاه تا فردا خبر داد.

فیروز دولتشاهی، مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه اظهار کرد: هوای استان کرمانشاه همچنان تا ظهر فردا سه شنبه متأثر از سامانه بارشی حاکم در منطقه نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارندگی، وزش باد، رعدوبرق و احتمالاً رگبار پراکنده تگرگ خواهد بود.

وی افزود: شرایط ناپایدار که امروز به خصوص در نیمه غربی و مناطق شمالی استان کرمانشاه شدت بیشتری خواهد داشت در برخی نقاط با آبگرفتگی معابر عمومی نیز همراه می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه افزایش نسبی دمای روزانه، گاهی اوقات افزایش ابر همراه با وزش باد و احتمالاً رگبارهای خفیف باران در روز پنجشنبه مهمترین پدیده‌های مورد انتظار در استان خواهند بود.

دولتشاهی بیان کرد: به دنبال این وضعیت موجی ناپایدار طی ساعاتی از روز جمعه تا صبح شنبه با کاهش محسوس دمای هوا، شرایط را برای وقوع رگبارهای بهاری بخصوص در نیمه شرقی و نواحی شمالی استان فراهم می‌کند.

وی اضافه کرد: از ظهر شنبه تا اواسط هفته آینده وضعیتی پایدار در جو منطقه تقویت می‌شود که به استثنای افزایش تدریجی دمای هوا پیامد قابل توجه دیگری برای استان در پی نخواهد داشت.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today