باشگاه خبرنگاران/ مدیر آموزش و پرورش تایباد از امضای تفاهم نامه ساخت یک باب مدرسه در شهر مشهدریزه تایباد توسط خیر دهه هشتادی خبر داد.

محمود افکن پور، مدیر آموزش و پرورش تایباد اظهار کرد: آقای عبدالغفور قربانی، خیر ۲۱ ساله و دهه هشتادی، یک مدرسه ۶ کلاسه در شهر مشهدریزه، مرکز بخش میانولایت تایباد، می سازد که تفاهم نامه آن با اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان رضوی به امضا رسید.

وی افزود: این خیر جوان آموزشگاه ۶ کلاسه را در مقطع متوسطه اول و به یاد پدرش، شهید عبدالرسول قربانی و از شهدای حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام، خواهد ساخت.

مدیر آموزش و پرورش تایباد ادامه داد: این مدرسه خیرساز در زمینی به مساحت هزار و ۵۰۰ متر مربع و با اعتبار ۶ میلیارد تومان ساخته می شود که ۵۰ درصد هزینه آن توسط خیر و ۵۰ درصد دیگر توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس تامین خواهد شد.

افکن پور بیان کرد: آقای قربانی هم اکنون به شغل کشاورزی مشغول است و به عنوان جوان ترین خیر مدرسه ساز خراسان رضوی شناخته می شود.

وی تصریح کرد: نیکوکاران و خیرین بخش میانولایت تایباد همواره در حوزه مدرسه سازی پیشرو بوده اند و نقش بالایی در تامین زیرساخت های آموزشی شهرستان دارند.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today