باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از قتل کودک ۹ ساله در هیرمند و دستگیری عاملان قتل در کمتر از یک ساعت در این شهرستان خبر داد.

سردار دوستعلی جلیلیان، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره قتل بر اثر تیرخوردگی در یکی از محلات شهرستان هیرمند، بلافاصله ماموران انتظامی در محل جنایت حاضر می شوند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران مشخص شد کودک ۹ ساله هیرمندی در حال بازگشت از مسجد محله بوده که ناگهان افرادی مسلح با سلاح شکاری شروع به تیراندازی می‌کنند که متاسفانه نامبرده مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و بر اثر جراحات وارده، فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: بلافاصله تیمی از کارآگاهان ویژه قتل وارد عمل شده و با انجام تحقیقات و اقدامات فنی و اطلاعاتی صورت گرفته سه نفر از متهمان به هویت‌های معلوم شناسایی و پس از هماهنگی قضایی در کمتر از یک ساعت دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به بزه ارتکابی با علت و انگیزه اختلافات قبلی معترف شدند، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today