ایسنا/ اداره کل آموزش و پرورش فارس، زمان آغاز به کار مدارس، ادارات و نواحی آموزش و پرورش این استان از ۱۴ فروردین را اعلام کرد.

اداره کل آموزش و پرورش استان فارس طی اطلاعیه‌ای با اشاره به پایان تعطیلات نوروزی، زمان آغاز به کار مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی این استان را اعلام و اطلاع رسانی کرد.
در این اطلاعیه آمده است: زمان آغاز فعالیت همه مدارس در سراسر این استان از ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۲ در نوبت صبح به صورت هماهنگ و از ساعت هفت و ۳۰ دقیقه صبح است.
در ادامه این اطلاعیه ذکر شده است: برای هماهنگی بیشتر بین مدارس و ادارات آموزش و پرورش سراسر استان، زمان شروع به کار ادارات آموزش و پرورش شهرستانی، از ۱۴ فروردین تا پایان ماه مبارک رمضان ساعت هفت و ۳۰ دقیقه لغایت ۱۴ و ۳۰ دقیقه و برای روزهای پنجشنبه تا ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه خواهد بود.
آموزش و پرورش فارس در اطلاعیه خود با اشاره به اینکه زمان آغاز به کار مدارس و ادارات آموزش و پرورش در صبح بعد از شب قدر، ۹ صبح تعیین شده، آورده است: کار ستاد اسکان مسافران نوروزی ساعت ۹ صبح ۱۲ فروردین به پایان رسیده و مسئولان مرتبط فرصت خواهند داشت تا مدارس را برای صبح روز ۱۴ فروردین آماده کنند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online