ایرنا/ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران گفت: وضعیت حال جنگل‌بانان زخمی شهرستان نور که از سوی قاچاقچیان مورد سوء قصد قرار گرفتند، رو به بهبودی است.

حوالی ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه پنجشنبه شب هفته گذشته دو تن از نگهبانان ورودی و خارجی بوستان جنگلی ایزد شهر نور بر اثر اصابت گلوله سلاح گرم از سوی قاچاقچیان زخمی شدند که برای مداوا از سوی مرکز فوریت پزشکی اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام خمینی این شهر انتقال داده شدند.
سیدعلی علوی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران اظهار کرد: نگهبانان زخمی از نیروهای حفاظتی و مجری بودند که مسئولیت نظارت و کنترل مبادی و خروجی قاچاق چوب در این پارک را بر عهده داشتند.
وی اضافه کرد: متاسفانه قاچاقچیان در فاصله کم هر دو جنگل‌بان را با شلیک گلوله سلاح ساچمه‌زن از ناحیه پا و کمر زخمی کردند.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران گفت: به محض اطلاع از این حادثه همان شب از مرکز استان به بیمارستان نور عزیمت نموده و جویای حال آن‌ها شدم که خوشبختانه یکی از این عزیزان همان شب مرخص و فرد دیگر هم اکنون بستری است.
علوی افزود: بنا به دستور استاندار روز گذشته هم پس از بازدید از مناطق گردشگری و محل وقوع حادثه برای دومین بار از این نگهبانان مجروح ملاقات شد و امیدوارم نگهبانان بستری در بیمارستان امروز مرخص شود.
این مسئول استانی خاطرنشان کرد: سرنخ هایی از رد پای افراد ضارب پیدا شده و مسئولان امنیتی، انتظامی و قضایی شهرستان نور در این حوزه همراهی لازم دارند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today