ایسنا/ شرکت آب و فاضلاب خوزستان در اطلاعیه‌ای در خصوص حادثه سقوط یک کودک هفت ساله در چاه سپتیک فاضلاب در پارک شهدای کوی مدرس و جان باختن این کودک توضیحاتی ارائه داد.

اطلاعیه این شرکت به شرح زیر است:
موضوع مربوط به پسربچه ای هفت ساله که در حوضچه اختلاط بنتونیت در یک دایک ارتفاعی در کارگاه مدرس پیدا شده بود، این پروژه از پروژه‌های واگذاری به پیمانکار است و طبق قانون ایمنی پروژه در اختیار پیمانکار می باشد. 
با توجه به این حادثه مدیرعامل شرکت جهت ارائه گزارش و پاسخگویی در دستگاه قضایی حاضر شده بود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان دیروز جمعه ۱۱ فروردین از پروژه فاضلاب خیابان غزنوی اهواز بازدید کرد و امروز نیز برای تکمیل این پروژه در محل اجرای پیمانکار حاضر شده است.
شرکت آب و فاضلاب خوزستان یک دستگاه خدمات‌رسان است که در تابستان و زمستان سخت و پربارش امسال با مدیریت دکتر کرمی‌نژاد توانست خدمت به مردم را بدون وقفه انجام دهد.
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان ضمن عرض تسلیت به خانواده این مرحوم که بر اثر این حادثه فوت کرده، بسیار متاثر شده است و بابت عدم رعایت نکات ایمنی توسط پیمانکار در ایمن‌سازی محل اجرای پروژه که از وظایف آن بوده از مردم شریف خوزستان و خانواده این مرحوم عذرخواهی می‌کند.

شرکت آب و فاضلاب خوزستان با هر گونه قصور پیمانکاران در ایمن‌سازی پروژه‌ها طبق قانون برخورد خواهد کرد و مسئولیت ایمن‌سازی پروژه‌ها مطابق با قانون و ابلاغ بر عهده پیمانکار بوده است.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan.today