تسنیم/ رئیس پلیس آگاهی کردستان از کشف قتل عمد و بازداشت قاتل فراری با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی پلیس آگاهی در سنندج خبر داد.

عبدالله فاتحی، رئیس پلیس آگاهی کردستان از کشف قتل عمد و بازداشت قاتل با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی پلیس آگاهی در شهرستان سنندج خبر داد و اظهار کرد: چهار ماه گذشته قتلی در میدان گاز سنندج اتفاق افتاد که قاتل بلافاصله از محل متواری و فراری شد.
وی در تشریح جزئیات این واقعه گفت: در تاریخ 28 آبان ماه سال 1401 با اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع نزاع و درگیری در میدان گاز سنندج، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
رئیس پلیس آگاهی کردستان افزود: مأموران در بررسی صحنه دریافتند که دو نفر به‌دلیل اختلافات شخصی با همدیگر درگیر شدند که یکی از آنان به‌دلیل اصابت سلاح سرد مجروح و به بیمارستان منتقل شده است که متهم با دیدن این وضعیت از صحنه جرم متواری می‌شود.
وی بیان کرد: مقتول توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد که پس از تلاش‌های بی‌وقفه تیم پزشکی به‌علت شدت جراحات وارده و پس از گذشت چهار ماه از وقوع حادثه، متأسفانه در پنجم فروردین ماه 1402 فوت کرد.
فاتحی عنوان کرد: با توجه به حساسیت موضوع، رسیدگی به پرونده در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و تلاش در خصوص دستگیری قاتل آغاز شد.
وی با ذکر اینکه مأموران با اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه‌روزی، محل اختفای متهم را شناسایی، طی هماهنگی قضایی وی را بازداشت و به پلیس آگاهی منتقل کردند، خاطرنشان کرد: متهم در اظهارات خود به جرم مرتکب‌شده اعتراف و علت وقوع این قتل را اختلافات قبلی و داشتن مشکلات مالی با مقتول اعلام کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان افزود: متهم دستگیرشده با تشکیل پرونده، پس از بازسازی صحنه جرم، به مراجع قانونی تحویل و قاتل با قرار بازداشت روانه زندان شد.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online