ایرنا/ فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری ۶ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در این شهر خبر داد که پس از واژگونی خودرو و برخورد با یک دستگاه دیگر اقدام به درگیری و زد و خورد کرده بودند.

سرهنگ علیرضا دلیری، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری دسته جمعی در محور دولت آباد به سمت شهرک مهدیه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری ۲۵ دولت آباد با دریافت این گزارش به سرعت در محل درگیری واقع در سه راه شرکت حاضر و مشاهده کردند چند نفر با یکدیگر درگیر شده اند.

دلیری با اشاره به دستگیری ۶ نفر از عاملان نزاع، یادآوری کرد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه خودرو رانا به دلایل نامعلومی واژگون شده و سپس یک دستگاه پژو آردی با آن برخورد کرده و همین عامل باعث ایجاد این درگیری در ساعت پایانی شب شده است.

رئیس پلیس کرمانشاه همچنین از مصدوم شدن سه نفر بر اثر واژگونی و درگیری ایجاد شده نیز خبر داد و افزود: مصدومان برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی در پایان با ابراز تاسف از وقوع چنین حوادثی از تشکیل پرونده ای در این خصوص و معرفی افراد دستگیر شده به دستگاه قضائی خبر داد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today