ایرنا/ مسئول روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شبنم بهشت بانوی ورزشکار این استان به اردوی تیم ملی فوتبال کشور دعوت شده است.

آرمان حاتمی، مسئول روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: این فوتبالیست کهگیلویه و بویراحمدی در اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسال بانوان ایران که هم اکنون تا روز دهم خرداد ماه در حال برگزاری است حضور دارد.

وی تصریح کرد: اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان بانوان ایران به میزبانی استان تهران و در مجموعه ورزشی آزادی و هتل آکادمی در حال برگزاری است.

مسئول روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از درخشش کاراته کای استان در مسابقات قهرمانی پیشکسوتان کشور خبر داد.

حاتمی افزود: مسابقات کاراته قهرمانی پیشکسوتان کشور در روزهای چهار و پنجم خرداد ماه به میزبانی شهر تهران در سالن شهید افراسیابی برگزار و قدرت الله عادل پور در این دوره از رقابت ها در رده سنی ۴۶ تا ۵۰ سال موفق به کسب مدال طلا شد.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات با حضور ۲۷۵ پیشکسوت کاراته از استانهای کشور برگزار شد افزود: نفرات منتخب این رقابت ها در مسابقات آسیای تیرماه ۱۴۰۲ که به میزبانی استان فارس شرکت می کنند.

 
  
  
 

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today