فارس/ رئیس شورای اسلامی شهر زنجان از استعفای دومین عضو این شورا خبر داد و گفت: این استعفا در نخستین جلسه رسمی شورا مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مجید ناصحی مقدم، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان از استعفای دومین عضو شورا خبر داد و اظهار کرد: حجت‌الاسلام اسحاق اسماعیلی دومین عضو شوراست که استعفای خود را تسلیم دبیرخانه شورا کرده است.
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان از بررسی استعفای اسماعیلی در جلسه فردای شورا خبر داد و افزود: بر اساس قانون، شورای تطبیق دو هفته زمان دارد تا نظر خود را در مورد مصوبات شورا اعلام کند و عدم اعلام نظر، به معنی لازم‌الاجرا بودن مصوبه است.
وی زمان مد نظر برای شرکت در انتخابات را در مورد شرکت‌کنندگان به لحاظ قانون استعفا، مصوبه شورا عنوان و تصریح کرد: مصوبه شورا قانون مد نظر برای محاسبه در این مورد محسوب می‌شود.
ناصحی‌مقدم در پاسخ به سوالی در مورد احتمال استعفای عضو دیگری از اعضای شورا بیان کرد: بعید می‌دانم که دیگر کسی استعفا بکند.
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان علی اسماعیلی، اکبر اوصالی و جلال کرمی را نفرات علی‌البدل انتخابات شورا عنوان کرد و گفت: دو نفر از این افراد در لیست «ما بر این باوریم» و یک نفر هم مستقل بودند که در این میان حضور اوصالی در شورا قطعی و از میان اسماعیلی و کرمی هم یک نفر به جمع اعضای شورای شهر اضافه خواهد شد.
وی با بیان اینکه بر اساس قانون، شورا از فرمانداری درخواست معرفی علی‌البدل خواهد کرد، افزود: نفرات علی‌البدل بعد از طی رویه قانونی برای حضور در شورا معرفی خواهند شد.

علی اسماعیلی نفر نخست علی‌البدل انتخابات شورای اسلامی شهر زنجان در حال حاضر مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان است.
استعفای «انسیه ابوبصیر» تنها عضو خانم شوای اسلامی شهر زنجان هفته پیش در شورا تصویب شد.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today