ایرنا/ مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان گفت: به‌دنبال حمله مسلحانه به رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد، سه مظنون دستگیر شدند.

احمد پویافر، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان در تشریح جزئیات بیشتر این حادثه اظهار کرد: شب گذشته حوالی ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه فرد یا افرادی به سمت منزل مسکونی رییس شبکه بهداشت و درمان بشاگرد تیرانداز کرده بودند که تنها دو گلوله به آشپزخانه منزل وی برخورد کرده بود.
وی با بیان اینکه در این حمله مسلحانه، به هیچ فردی آسیب وارد نشده و رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد در سلامت کامل به سر می‌برد، شب گذشته ۲ نفر مشکوک به دست داشتن در این اقدام مسلحانه دستگیر شدند و امروز نیز یک نفر دیگر دستگیر شد.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان اضافه کرد: این افراد مظنون به مشارکت در تیراندازی هستند و تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان از سوی مراجع انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی در حال انجام است.
گفتنی است؛ ساعت ۲۲ شب گذشته پیرداد نجفی، رییس شبکه بهداشت و درمان بشاگرد هنگام برگشت از محل کارش مورد سوء قصد افراد ناشناس قرار گرفت و با سلاح کلاشنیکف ۱۲ تیر به وی شلیک شده بود.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today