فارس/ فرمانده انتظامی استان یزد گفت: در کمتر از ۱۰ ساعت، هفت نفر از عوامل اصلی نزاع و درگیری در بلوار شهید صدوقی شهر یزد دستگیر شدند.

سردار عباسعلی بهدانی‌فرد، فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه تأمین امنیت عمومی جامعه از جمله اولویت‌های جدی پلیس است، اظهار کرد: مردم اطمینان داشته باشند به هیچ عنوان اجازه جولان اراذل و اوباش را در سطح شهر و استان نخواهیم داد.
وی با بیان این‌که حدود ساعت یک بامداد روز دوشنبه هشتم خردادماه یک مورد درگیری گروهی در بلواز شهید صدوقی یزد گزارش شده بود، افزود:‌ در این گزارش آمده دو گروه از اراذل و اوباش به دلیل یک سری اختلافات شخصی با یکدیگر درگیر و منجر به ایجاد رعب و وحشت و سلب آرامش شهروندان شدند.
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: بلافاصله با تشکیل یک تیم اطلاعاتی عوامل دخیل در این درگیری شناسایی و عوامل اصلی با قید فوریت دستگیر شدند و دیگر عوامل نیز زیر چتر اطلاعاتی پلیس قرار گرفتند.
بهدانی‌فرد با بیان این‌که دیگر عوامل این درگیری نیز بزودی دستگیر می‌شوند، تصریح کرد: دستگیر شدگان دارای سابقه شرارت و مزاحمت هستند و از آنان تعدادی قمه، تبر و دشنه کشف شد.
وی خاطرنشان کرد: دستگیر شدگان تعدادی بومی و تعدادی غیر بومی‌اند و اراذل و اوباشی که با ایجاد رعب و وحشت امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کنند بدانند نیروی انتظامی و دستگاه قضایی با جدیت با این افراد برخورد خواهد کرد.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today