فارس/ استعفای یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر زنجان، در جلسه رسمی مطرح و به تصویب رسید.

استعفای حجت‌الاسلام اسحاق اسماعیلی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر زنجان در جلسه علنی ظهر امروز مطرح، بررسی و به تصویب رسید.
در این جلسه بعد از طرح موضوع و قرآئت متن استعفا که هدف از آن شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان شده بود مخالفان و موافقان صحبت و با رای موافق اکثریت اعضا تصویب شد.
داوود حسنی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر زنجان به عنوان مخالف استعفا، دلیل مخالفت خود را فراهم دانستن مسیر خدمت در شورا به مانند دیگر نهادها عنوان و تصریح کرد: در شورا هم کارهای زیادی وجود دارد که می‌توان انجام و امور شهری را به سامان رساند.
مجید ناصحی مقدم، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان هم در زمان طرح این موضوع با بیان اینکه موافقت شورا با استعفای اعضا، به معنی رضایت از رفتن آن‌ها نیست، افزود: مسئله این است که وقتی فردی استدلال می‌کند باید پذیرفت، ضمن اینکه عضو علی‌البدل جایگزین خواهد شد.
مهدی طالب دیگر عضو شورا هم با مخالفت خود با استعفا گفت: متاسفانه یک جوی در کشور به راه افتاده و اعضای شورا با احساس مسؤولیت برای نمایندگی مجلس اعلام آمادگی می‌کنند که برازنده جایگاه شورا نیست، چرا که خواهند گفت، راه مجلس از شورا می‌گذرد.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان فرصت سوزی را دلیل دیگر مخالفت خود با استعفای اعضای شورا دانست و افزود: ورود عضو جدید و آشنا شدن با رویه موجود، زمان بر خواهد بود و ای کاش فرآیندی در کشور فراهم شود که به راحتی نتوان از شورا به مجلس رفت.
حجت‌الاسلام کاظم مجتهدی هم به عنوان دیگر عضو مخالف، دلیل مخالفت خود را ندادن طرح و برنامه توسط حجت‌الاسلام اسحاق اسماعیلی عنوان و تاکید کرد: شورا نباید از حضور افراد صادق، دردآشنا و خدمتگزار خالی شود.
شهردار زنجان پس از رای شورا به استعفای اسماعیلی از خروج وی از عضویت شورا ابراز تاسف کرده و گفت: شهرداری یک حامی را از دست داد.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today