ایسنا/ هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران روز سه شنبه پس از موافقت با استعفای "ایزد سیف الله پور" مدیرعامل این باشگاه موافقت و بلافاصله "صادق درودگر" را مدیرعامل جدید نساجی معرفی کردند.

ایزد سیف‌الله پور، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام پس از سه فصل حضور درباشگاه نساجی مازندران به عنوان مدیرعامل، روز سه شنبه با اعضای هیات مدیره این باشگاه خداحافظی کرده بود.
رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی مازندران نیز با استعفای "ایزد سیف‌الله‌پور" از مدیرعاملی این باشگاه موافقت کرده بود.
صادق درودگر که پیش از مدیرعاملی نساجی مازندران، عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال نیز بود با موافقت اعضای هیات مدیره باشگاه نساجی، سمت مدیرعاملی این باشگاه منصوب شد.
درودگر پیش از این هم سابقه مدیرعاملی نساجی در زمان حضور این تیم در لیگ دسته اول را در کارنامه داشته است.
تیم نساجی مازندران چهارشنبه هفته گذشته در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال کشور با شکست برابر تیم استقلال تهران از این مسابقات حذف شد.
نساجی مازندران، بازی های لیگ برتر را با "حمید مطهری" به عنوان سرمربی شروع و در پنج هفته پایانی با جدایی ازاین باشگاه و هدایت تیم به عهده "کارلوس هرناندز" اسپانیایی" با انجام ۳۰ مسابقه و کسب ۲۶ امتیاز و در نهایت با قرارگرفتن در مکان سیزدهم جدول لیگ بیست و دوم را به پایان رساند.

نساجی مازندران که قهرمانی درفصل گذشته مسابقات جام حذفی کشور را در کارنامه دارد، یکی از نمایندگان مازندران در فصل پیش رو لیگ قهرمانان آسیا است.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today