آخرین خبر/ بهترین سریال‌های جهان با یک «عدم تعادل» آغاز می‌شوند، یعنی زندگی روزمره شخصیت‌ها در اثر یک اتفاق غیرعادی بهم می‌خورد. مثل «واکینگ دد» و شیوع ویروس زامبی، یا «سرگذشت ندیمه» و کودتای تندروها. یا «برکینگ بد» و ابتلای شخصیت اصلی به سرطان. سریال «شیرینی‌خور» هم با یک عدم تعادل جالب شروع می‌شود. تولد بچه‌هایی نیمه‌انسان و نیمه حیوان، همزمان با شیوع یک ویروس مرگبار و پیچیده. بعد از 2 سال انتظار، به‌تازگی فصل دوم این سریال جذاب پخش شد؛ سریالی که همزمان با پخش جهانی، می‌توانید با دوبله فارسی اختصاصی در آخرین خبر تماشایش کنید. اما اگر شک دارید با ما همراه باشید تا بدانیم چرا باید این سریال را ببینیم؟

1) داستان پرچالش و جذاب

داستان سریال به اصطلاح یونیک و غیرتکراری است. ماجرا از این قرار است که 9 سال بعد از شیوع ویروسی عجیب و آغاز یک آخرالزمان مخوف، «گاس» پسری نیمه‌انسان و نیمه‌گوزن، همراه پدرش در یک جنگل زندگی می‌کند تا از دست شکارچیانی که بچه‌های دورگه را می‌کُشند در امان باشد. انسان‌ها شیوع ویروس را به این بچه‌های نیمه‌انسان ربط می‌دهند، برای همین دنبال آن‌ها هستند. آدم‌های زیادی کشته شده‌اند. دولت‌ها دچار فروپاشی شده، خبری از اینترنت و خیلی چیزهای دیگر نیست و هرج و مرج همه جا را فرا گرفته. اگر از اینترنت تلفن همراه استفاده می-کنید می‌توانید این سریال را بدون نیاز به خرید اشتراک، با دوبله اختصاصی از این لینک تماشا کنید. (برای تماشای سریال با دوبله اختصاصی کلیک کنید)

2) ترکیب جذاب شخصیت‌ها

گاس شخصیتی دوست‌داشتنی دارد، کودکی که می‌خواهد مادرش را پیدا کند و در خطر شکارشدن است. تامی که گاس به او «آدم گنده» می‌گوید وارد زندگی او می‌شود و سعی می‌کند به‌جای پدر از گاس مراقبت کند. ترکیب این دو شخصیت خوب از کار در می‌آید و مخاطب را همراه می‌کند. فقط باید اپیزود اول را از سر گذراند.

3) معماهای بی‌شمار

چند دانشمند دنبال حل معمای این ویروس هستند. آیا اول ویروس آمد و بعد بچه‌های نیمه‌انسان به‌دنیا آمدند، یا به‌ دنیا آمدن آن‌ها باعث این اتفاق شد؟ ریشه این ماجرا کجاست؟ چه‌ راه حلی دارد؟ (برای تماشای سریال با دوبله اختصاصی کلیک کنید)

4) داستان آخرالزمانی با طراحی صحنه جالب

لوکیشین فیلم و سریال‌های آخرالزمانی به‌طور معمول شهرهایی فروپاشیده و سیاه است. در «شیرینی‌خور» هم شاهد چنین لوکیشن‌هایی هستیم. به‌طور مثال در اپیزود دوم فیل‌ها از باغ‌وحش فرار می‌کنند و در شهر قدم می‌زنند، همان‌طور که ما در باغ‌وحش قدم می‌زنیم. اما عمده لوکیشن‌های سریال جذاب هستند. طراحی صحنه، طراحی لباس، بازی‌ها و در مجموع کارگردانی توانسته از ظرفیت‌های فیلمنامه برای خلق یک دنیای تازه و آخرالزمانی استفاده کند. ما در این داستان شاهد آخرالزمانی هستیم که آدم‌ها در کنار ویروس ناشناخته رقم می‌زنند. یعنی فقط ویروس نیست که عامل بدبختی‌هاست. آدم‌ها، خرافات، جهل و نتیجه‌گیری‌های‌شان هم خودش یک آخرالزمان رقم می‌زند.

5) دوبله فارسی اختصاصی

سریال کمابیش ممیز خاصی ندارد و برای همین تماشای نسخه سانسورشده، تفاوت چندانی با نسخه اصلی ندارد. با تماشای این سریال با اینترنت همراه از لینک زیر، نیازی به پیدا کردن زیرنویس هماهنگ و مناسب هم ندارید. یک دوبله حرفه‌ای و اختصاصی، بدون نیاز به خرید اشتراک.

>>> برای تماشای سریال با دوبله اختصاصی کلیک کنید

این پیشنهاد را هم از دست ندهید:

 

 

.

.

.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today