ایسنا/ رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از اطفای حریق یک دستگاه اتوبوس مسافربری در این شهرستان خبر داد.

موسی‌الرضا صفری، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان اظهار کرد: در پی تماس‌های مردمی حدود ساعت ۲۲ و ۲۰ دقیقه شامگاه سه شنبه با سامانه ۱۲۵، گزارش حریق یک دستگاه اتوبوس مسافری به این مرکز اعلام شد.

وی با بیان اینکه مأموران آتش نشانی در حداقل‌ترین زمان ممکن به محل حادثه اعزام شدند، ادامه داد: مأموران آتش نشانی در هنگام حضور در محل که گاراژی واقع در منطقه جرجان ابتدای کوی انقلاب بود با درهای بسته مواجه می‌شوند که اقدام به بریدن قفل کرده و وارد گاراژ می‌شوند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان با اشاره به جزئیات حریق توضیح داد: اتوبوس پارک شده خالی از مسافر به دلایل نامشخص از ناحیه موتور دچار حریق شده بود که تیم اعزامی عملیات اطفا را با کشیدن شلنگ آبرسانی آغاز می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه با تلاش‌ها و اقدام به موقع آتش نشانان، حریق به شکل کامل اطفا می‌شود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حادثه هیچ مصدومی نداشت و کارشناسان در حال بررسی علت زبانه کشیدن و شعله ور شدن موتور اتوبوس هستند.

صفری از حضور یک تیم عملیاتی ایستگاه شماره چهار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی گرگان در عملیات اطفای حریق مذکور خبر داد و گفت: سازمان آتش‌نشانی به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیلات آماده ارائه خدمات به هموطنان و شهروندان است.

وی با اشاره به اینکه رعایت و عمل به نکات ایمنی مقابله با آتش سوزی می‌تواند هنگام بروز هر حادثه‌ای تا حد بسیار زیادی از آسیب‌های مالی و جانی ناشی از آتش بکاهد، تصریح کرد: در صورت مشاهده زبانه‌های آتش اولین و مهم‌ترین کار این است که با موبایل یا تلفن ثابت به شماره ۱۲۵ آتش‌نشانی زنگ زده و مراتب را گزارش کنید.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today