تسنیم/ رئیس پلس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: یک شرکت هرمی در رامسر با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی پلمپ شد.

سرهنگ علی قیصری، فرمانده  پلیس آگاهی مازندران اظهار داشت: در راستای اجرای طرح شناسایی و پلمپ دفاتر هرمی و شرکت‌های بازاریابی غیر‌مجاز، یک شرکت هرمی در رامسر پلمب شد.

وی افزود: برابر گزارش واصله مبنی بر اینکه یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای با تاسیس دفتر واقع در رامسر اقدام به جذب بانوان شهر جهت سرمایه‌گذاری می‌کند که موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

قیصری تصریح کرد: پس از بررسی‌های محسوس و نامحسوس موضوع بلافاصله به دادستان شهرستان اعلام و دستورات لازم درباره جلب لیدر و همچنین توقیف مدارک و مستندات و پلمب دفتر اخذ شد.

وی خاطرنشان کرد: ماموران با همراهی عوامل پلیس اماکن و بازرس اتحادیه اصناف به آدرس اعلامی اعزام شدند که در بدو ورود مشخص شد، شرکت فاقد هرگونه تابلو برای فعالیت بوده و چند‌ نفر از بانوان در داخل دفتر حضور دارند.

رئیس پلس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران تصریح کرد: در بررسی و مشاهده دفاتر مشخص شد که شرکت فاقد هرگونه مجوز فعالیت است و تحت عنوان شرکت بازارسازی نوین اقدام به جذب بانوان کرده و توسط فردی با شیوه و شگرد شرکت‌های هرمی بدون مبادله هرگونه کالا مبادرت به آموزش و درخواست وجه از فراگیران می‌کند.

وی ادامه داد: با عنایت به مستندات و جزوه‌های آموزشی موجود، فعالیت شرکت غیر‌قانونی محرز شد و با اجرا حکم قضایی مسئول شرکت دستگیر و مدارک و مستندات توقیف و برای تکمیل تحقیقات به پلیس آگاهی ارسال و همچنین دفتر شرکت نیز پلمب شد.

سرهنگ قیصری ادامه داد: متهم پرونده در تحقیقات تکمیلی با توجه به شرایط و مدارک موجود به بزه انتسابی اعتراف و پرونده قضائی تشکیل و بهمراه متهم به دادسرا ارسال و با قرار مناسب روانه زندان شد.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today