تسنیم/ مدیر روابط عمومی آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) ویژه برنامه‌های سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی در این حرم مطهر را تشریح کرد.

امیرعباس حقیقی نیک، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) با اشاره به در پیش‌رو بودن سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد به تشریح ویژه‌برنامه‌های این حرم مطهر طی ایام مذکور پرداخت و اظهار کرد: مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی ایران روز جمعه 12 خردادماه از طرف خانواده شهید فروغان همراه با نماز مغرب و عشا و با سخنرانی حجت‌الاسلام طائب و با مداحی حاج کاظم محمدی در حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار می‌شود.
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) افزود: همچنین مراسم بزرگداشت قیام خونین 15 خردادماه روز شنبه 13 خردادماه ساعت 17 در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) با سخنرانی حجت‌الاسلام رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.
احمدرضا نداف، مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس نیز در ادامه از برگزاری محفل انس با قرآن و حضور قاریان استانی در شهرک گلستان به همراه مسابقات قرآنی و فرهنگی با محوریت زندگی آیت‌الله روح‌الله خمینی(ره) به مناسبت این ایام خبر داد.
وی بیان کرد: در نظر داریم با همکاری بخش‌های قرآنی، فرهنگی و هنری اداره کل، این روز‌ها را با رویداد‌هایی از قبیل تولید ویدئوکلیپ و عکس‌نوشته با موضوع 15 خرداد و رحلت امام(ره)، برگزاری کارگاه خوشنویسی اشعار امام خمینی(ره) با محوریت انجمن خوشنویسان در حاشیه مراسم در شیراز و انتشار چند عکس از مراسم ارتحال امام و انتخاب بهترین تیتر، گرامی بداریم.
مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با یادآوری اینکه چاپ ویژه‌نامه توسط مطبوعات نیز از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای گرامیداشت این روزهاست، گفت: مسابقه‌ای برای شکوفایی هنر نویسندگی علاقمندان برنامه‌ریزی کرده‌ایم با عنوان «در مسیر خورشید» که سفرنامه‌نویسی ویژه عزیزانی است که در روز‌های مراسم ارتحال امام خمینی(ره) به حرم عزیمت می‌کنند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online