ایرنا/ مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر گفت: مجتمع سیاحتی علیصدر آمادگی کامل برای میزبانی از گردشگران در تعطیلات پیش رو را دارد.

کریم ملکی، مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر اظهار کرد: پیش‌بینی‌ها برای حضور گردشگران برای تعطیلات پیش رو اندیشیده شده و آماده ورود مسافران برای بازدید از این غار شگفت انگیز هستیم.
وی ادامه داد: اقدامات لازم در راستای ایجاد یک خاطره خوش برای گردشگران در دستور کار تمام پرسنل این شرکت قرار دارد.
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر افزود: با تلاش پرسنل در سالجاری فروش آنلاین بلیت بازدید از این غار علیصدر مهیا شده و در این طرح بازدیدکنندگان با مراجعه به درگاه اینترنتی سایت رسمی شرکت به آدرس www.alisadr.com می‌توانند پیش از مراجعه به غار و یا حتی چند روز قبل از سفر به همدان، بلیت خود را تهیه کنند.
ملکی به تمهیدات اندیشیده شده در تعطیلات پیش رو و ایام تابستان اشاره کرد و گفت: تکمیل و افزایش تعداد روشویی ها و آبخوری ها در کل مجتمع، ایجاد سایه بان موقت برای آسودگی و استراحت گردشگران، تجهیز سالن انتظار و افزایش صندلی در طبقه فوقانی سالن، آماده سازی پارکینگ، تجهیز نمازخانه، برپایی اقامه نماز جماعت در مجتمع، نصب آب سرد کن های جدید در مجتمع و سم پاشی درختان و فضای سبز برای جلوگیری از ورود حشرات اقدامات شاخص در مجتمع علیصدر است.
وی افزود: با هماهنگی‌های انجام شده افرادی که مایل به بازدید گروهی و دسته‌جمعی هستند، امکان ارائه خدمات ترانسفر از مبدا تا مقصد نیز در دفتر خدمات گردشگری علیصدر برای آنان با کم‌ترین هزینه مهیا است و شهروندان و گردشگران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۸۱۳۲۵۴۲۶۷۷ تماس بگیرند.

کریم ملکی افزود: ساعات بازدید از این جاذبه شگفت‌انگیز هشت صبح تا ۱۸ عصر و مبلغ بلیت برای افراد بالای پنج سال ۱۵۰ هزار تومان است و پیشنهاد می‌شود گردشگران ساعات ابتدایی صبح را برای بازدید از غار برنامه‌ریزی تا سفر خاطره‌انگیزی را در این جاذبه منحصر به فرد تجربه کنند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today