ایرنا/ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: عمل جراحی تخصصی استوتومی گردن ران بر روی جوان عراقی در بیمارستان آیت الله طالقانی(ره) کرمانشاه با موفقیت انجام شد.

حامد بهرامیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: جوان ۳۰ ساله اهل استان کربلای عراق به دنبال تصادف ۲ سال پیش دچار جوش خوردگی بد و نامتناسب ناحیه گردن ران شده بود که طی مراجعه به مرکز آموزشی درمانی آیت الله طالقانی(ره)، توسط جراحان ارتوپدی این مرکز عمل موفقیت آمیزی داشت.

وی اضافه کرد: این جوان عراقی باتوجه به دانش فنی پزشکان ایرانی در راستای توریسم درمانی به کشور ایران مراجعه کرده و در مرکز آیت الله طالقانی(ره) کرمانشاه توسط دکتر «پولاد» و دکتر «قرخان ملکی» جراح ارتوپدی و دکتر «نادر سپاهی» متخصص بیهوشی، تحت عمل جراحی تخصصی استوتومی گردن ران قرار گرفت که عمل به صورت موفقیت آمیز انجام شد.

سالانه تعداد زیادی از بیماران عراقی بخصوص کردهای شمال این کشور برای درمان به مرکز درمانی استان کرمانشاه مراجعه می‌کنند.

بیماران عراقی با توجه وجود پزشکان و جراحان حاذق و ماهر و کادر درمانی مجرب و کارآمد در کرمانشاه و کشورمان، مایلند برای درمان به ایران سفر کنند. از طرفی هزینه پایین درمان و وجود تجهیزات و امکانات و هتلینگ خوب در ایران، یکی دیگر از نقاط قوت ما در حوزه توریسم سلامت به شمار می رود.

مجوز پذیرش بیماران بین‌الملل در هشت مرکز درمانی کرمانشاه از جمله مراکز آموزشی درمانی امام رضا(ع)، امام علی(ع)، دکتر محمد کرمانشاهی، معتضدی، امام خمینی(ره) و بیمارستان‌های بیستون، امام حسین(ع) و شهدا صادر شده و صدور مجوز پذیرش بیمار خارجی برای بیمارستان سجاد و مرکز جراحی نور نیز در دست اقدام است.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today