ایرنا/ رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: با توجه به تعطیلات در پیش رو، تردد انواع کامیون در محور زنجان به اردبیل، روزهای ۱۴ و ۱۵ خردادماه ممنوع است.

محمد محمدی، رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان اظهار کرد: با توجه به حضور گسترده سوگواران حضرت امام خمینی(ره) و پیش‌بینی افزایش تقاضای سفر در روزهای تعطیلات طرح محدودیت تردد انواع کامیون به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی در محور زنجان_اردبیل (سرچم) از ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۱۴ خرداد تا ساعت ۷ روز دوشنبه ۱۵ خرداد ماه در مسیر برگشت به اردبیل ممنوع است.

وی افزود: در محور قدیم رشت به قزوین و بالعکس نیزتردد انواع تریلرها به غیر از حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای ۱۵ و ۱۹ خرداد ماه ممنوعت اعمال می شود.

رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از رانندگان وسایل نقلیه سنگین که قصد تردد از این محور را دارند خواست از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

محمدی به رانندگان توصیه کرد: برای برگزاری هر چه بهتر این مراسم به توصیه‌ها توجه کنند و به منظور اطلاع از آخرین وضعیت راه‌ها با تلفن گویای ۱۴۱ تماس بگیرند.

وی عنوان کرد: براساس اعلام راهداری ۳۷ دستگاه نظارت تصویری و ۵۸ دستگاه تردد شمار در مسیرهای ارتباطی استان زنجان فعال و این مسیرها به ۲۰ دوربین ثبت تخلف عبور و مرور مجهز است.

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان حدود پنج هزار و ۶۰۰ کیلومتر آزادراه، بزرگراه و راه های اصلی و فرعی را زیر پوشش دارد که از این میزان چهار هزار کیلومتر راه روستایی است

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today