ایرنا/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک همدان به دستگاه حکاکی بر روی ارکان وسیله نقلیه شامل شاسی، بدنه و موتور مجهز شد.

غلامعلی همایی امجد، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان بیان کرد: پیشتر حکاکی بر روی ارکان وسیله نقلیه در نمایندگی خودرو انجام می‌شد.
وی افزود: با توجه به اینکه بیشتر اقدامات شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو در این مرکز صورت می‌گیرد به منظور رفاه حال مراجعان دستگاه حکاکی نیز خریداری و به تجهیزات این مرکز افزوده شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان با بیان اینکه راهور همدان یازدهمین استانی است که به این دستگاه مجهز می‌شود، اضافه کرد: چنانچه شماره شاسی، بدنه و سیلندر خودرو به علل مختلف نظیر تصادف و پوسیدگی وسیله نقلیه از بین رفته باشد یا به خاطر نواقص فنی، نیاز به تعویض موتور باشد، برای حک شماره جدید، نیازی به مراجعه به نمایندگی خودرو نیست و این اقدام در همین محل صورت می‌گیرد.
همایی امجد ادامه داد: پیشگیری از اتلاف وقت مراجعان، کاهش هزینه حک شماره بر روی ارکان خودرو، جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان در صف انتظار و ترافیک و جلب رضایت عمومی از مزایای مجهز شدن مرکز شماره‌گذاری همدان به این دستگاه است.
وی مجهز شدن راهور به دستگاه حکاکی را موجب کاهش هزینه ارائه خدمات و تجمیع خدمات در یک نقطه دانست که موجب افزایش رضایتمندی مردم می‌شود.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today