مهر/ فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری سارق زن‌نما با اعتراف به ۸۰ فقره انواع سرقت در دامغان خبر داد و گفت: این سارق بسیار حرفه‌ای بوده و بدون تخریب، درب منازل را باز می‌کرد.

جلیل موقوفه‌ای، فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه در پی وقوع چندین فقره انواع سرقت در دامغان، که در تمامی آنها سارق بدون هیچ گونه تخریب و به صورت کاملاً حرفه‌ای اقدام به باز کردن قفل درب‌های ضد سرقت منازل آپارتمانی، واحدهای صنفی و خودرو در سطح شهرستان دامغان می‌کرد، بیان کرد: موضوع به صورت ویژه و با حساسیت در دستور کار مأموران پلیس آگاهی و انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی به بررسی تخصصی صحنه‌های سرقت و جمع‌آوری سرنخ‌های لازم توسط مأموران اشاره و اضافه کرد: سرانجام در پی تلاش‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد سارق به صورت انفرادی و در برخی از صحنه‌های سرقت با پوشش زنانه و با استفاده از چادر اقدام به سرقت می‌کرد که با توجه به شیوه و شگردهای به کار رفته، به یکی از سارقان سابقه‌دار و حرفه‌ای مظنون شدند.

کشف اموال مسروقه
فرمانده انتظامی استان سمنان بیان کرد: سارق حرفه‌ای طی عملیات غافلگیرانه پلیس در مخفیگاهش دستگیر شد و در بازرسی از آنجا مقادیری مواد مخدر صنعتی به همراه تعداد زیادی اموال مسروقه کشف شد.
موقوفه‌ای با بیان اینکه متهم در بازجویی فنی کارآگاهان پلیس آگاهی به ۸۰ فقره انواع سرقت از قبیل سرقت منزل، مغازه، خودرو، داخل خودرو و باغ‌های کشاورزی اعتراف کرد، اضافه کرد: سارق با تکمیل پرونده و دستور قضایی روانه زندان شد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today