ایرنا/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری عاملان قتل شهروند زابلی در عملیات ویژه ماموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

دوستعلی جلیلیان، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره قتل عمد فردی ۴۶ ساله با سلاح شکاری در یکی از محلات شهرستان زابل و متواری شدن قاتل و دو همدستش، بررسی موضوع و دستگیری عاملان این قتل به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات اولیه کارشناسان پلیس مشخص شد عامل این قتل و دو همدستش پس از ارتکاب جرم به مکان نامعلومی متواری شده‌اند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به بررسی‌های دقیق پرونده و اظهارات شاکی، تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات جامعی را در خصوص ابعاد جرم و شناسایی قاتل آغاز کردند که با بهره‌گیری از اقدامات تخصصی پلیسی، مأموران توانستند عامل این قتل به همراه دو همدستش را در یکی از محلات زابل شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
وی اضافه کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی در مواجهه با مستندات پلیس به جرم قتل اعتراف و اذعان داشتند علت و انگیزه آنها از ارتکاب قتل، اختلافات خانوادگی با فرد مقتول بوده که متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today