ایرنا/ جزئیات فوت دختر جوان دانشجوی دانشگاه پیام‌ نور آبدانان توسط رئیس اورژانس استان ایلام و رئیس بیمارستان رسول اکرم(ص) شهر آبدانان تشریح شد.

صیدنور علیمرادی، رئیس اورژانس ایلام در تشریح جزئیات اقدامات درمانی انجام شده برای این بیمار و انتقال آن به بیمارستان توسط فوریت‌های پزشکی، اظهار کرد: در روز یکشنبه تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴ ساعت ۱۴:۵۶ طی تماس تلفنی با اورژانس ۱۱۵ مبنی بر یک مورد بیمار با کاهش سطح هوشیاری به آدرس آبدانان، کوچه پشت هلال احمر به مرکز فوریت‌های پزشکی اعلام شده که بلافاصله کد پایگاه شهری آبدانان به محل اعزام و راس ساعت ۱۵:۰۰ به محل حادثه می‌رسد.
وی در ادامه افزود: بیمار با ارست قلبی تنفسی و سیانوز در حیاط خانه توسط جمعیت حاضر در محل حادثه به پرسنل اورژانس تحویل داده می‌شود و عملیات احیا داخل حیاط شروع و سپس داخل آمبولانس تا بیمارستان ادامه می‌یابد و در ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه در حین CPR تحویل بیمارستان می‌گردد.
ایرج صفری، رئیس بیمارستان رسول اکرم(ص) شهر آبدانان نیز در تشریح خدمات درمانی ارائه شده برای این بیمار متوفی در بیمارستان، بیان کرد: راس ساعت ۱۵:۱۵ عصر بیمار جوان ۱۸ ساله به نام «منصوره سگوند» با ارست کامل قلبی تنفسی به اورژانس بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) آبدانان توسط واحد فوریت‌های پزشکی (۱۱۵) منتقل شد.
صفری خاطرنشان کرد: بیمار فاقد هر گونه علایم حیاتی بود و بلافاصله عملیات احیا توسط پرسنل اورژانس بیمارستان شروع و پس از یک ساعت تلاش، متاسفانه این اقدامات درمانی بی‌نتیجه بوده و در ساعت ۱۶:۱۰ با دستور پزشک اورژانس، عملیات درمانی متوقف و فوت این دختر دانشجو اعلام شد.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/