مهر/ معاون توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان از تداوم ناپایداری‌های همرفتی در سطح استان تا پایان هفته جاری خبر داد.

نوید حاجی بابایی، معاون توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: از امروز تا پایان هفته جاری ناپایداری‌های همرفتی به صورت افزایش ابر، رگبار و رعد و برق، تنش دمایی و گاهی وزش باد شدید لحظه‌ای را در سطح استان و بویژه در نیمه غربی و شمال استان انتظار داریم.
وی خاطرنشان کرد: شدت ناپایداری‌ها به طور عمده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب و طی روزهای چهارشنبه و بویژه پنجشنبه پیش‌بینی می‌شود.
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان افزود: طی روز چهارشنبه بارش‌های رگباری در نواحی شمال غرب استان و طی روز پنجشنبه در بیشتر مناطق خواهد بود.
حاجی بابایی اضافه کرد: در نیمه شرقی و شمال استان نیز طی روزهای سه شنبه تا پنجشنبه شرایط وقوع طوفان لحظه‌ای همراه با خیزش گردوخاک و کاهش دید پیش بینی می‌شود.
به گفته وی طی روزهای پنجشنبه و جمعه پیش رو دما بین چهار تا هفت درجه سلسیوس کاهش خواهد داشت.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه دما در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، ادامه داد: بیشینه دمای هوای کلان‌شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۳۶ درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به ۲۰ درجه سلسیوس بالای صفر می‌رسد.
حاجی بابایی افزود: خور و بیابانک با دمای ۴۳ درجه سلسیوس بالای صفر و بوئین میاندشت با دمای هشت درجه سلسیوس بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان خواهند بود.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today