فارس/ فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری 3 نفر از اراذل و اوباشی که با سلاح سرد اقدام به شرارت و درگیری در شهرستان زابل می‌کردند، خبر داد.

سردار دوستعلی جلیلیان، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید از واحدهای گشتی سطح شهر زاهدان اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر حضور و فعالیت مجرمانه 3 نفر از اراذل و اوباش در سطح شهرستان زابل که اقدام به نزاع و درگیری و ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان می کردند، موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با انجام اقدامات تخصصی پلیس، متهمان شناسایی و درعملیاتی دقیق و ضربتی در حین درگیری و ضرب و شتم یک شهروند در یکی از خیابان های شهرستان زابل دستگیر و از آنان تعدادی سلاح سرد کشف و ضبط گردید.

دستگیری و انهدام باند سارقان مسلح در ایرانشهر
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان همچنین از انهدام باند 3 نفره سارقان مسلح با 13 فقره سرقت توسط ماموران پلیس در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
وی افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت و گوشی تلفن همراه که باعث رعب و وحشت شهروندان در شهرستان ایرانشهر گردیده بود، به منظور دستگیری سارقان و پیشگیری از سرقت های مشابه گشت های هدفمند در سطح این شهرستان راه اندازی شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در این رابطه ماموران پلیس پس از تعقیب و مراقبت در سطح حوزه استحفاظی، 3 نفر سارق در حال سرقت از شهروندان را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی دستگیر که در این ۲ قبضه سلاح کلت کمری کشف و متهمان به ۱۳ فقره سرقت اعتراف کردند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today