تسنیم/ فرمانده انتظامی داراب از رهایی جوان ۲۷ ساله پس از ۴۸ ساعت اسارت از چنگال گروگان‌گیران خبر داد.

علیرضا نوشاد، فرمانده انتظامی داراب در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی گزارش یک فقره گروگانگیری در دوازدهم خردادماه سال جاری در یکی از محلات بخش فورگ این شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی، مشخص شد سه فرد ناشناس اقدام به ربودن جوانی 27 ساله از داخل منزلش کرده و به سرعت از محل متواری شده‌اند.
فرمانده انتظامی داراب تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، به منظور حفظ جان این جوان، کارآگاهان پلیس آگاهی تلاش گسترده‌ای را برای رهایی او آغاز و در نتیجه تحقیقات تخصصی خود، هویت عاملان این اقدام را شناسایی و مشخص شد متهمان به دلیل اختلافات مالی این جوان را گروگان گرفته‌اند.
نوشاد با اشاره به اینکه مامورین موفق شدند در کمتر از 48 ساعت دو نفر از افرادی که در آدم‌ربایی مشارکت داشته‌اند را دستگیر کنند، افزود: گروگانگیران که عرصه را بر خود تنگ می‌دیدند مجبور شدند گروگان را در شهرستان کهنوج از توابع استان کرمان رها و از محل متواری شوند.
وی با بیان اینکه متهمین برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تصریح کرد: با سرنخ‌های به دست آمده تلاش برای دستگیری عامل اصلی این گروگانگیری ادامه دارد.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online