مهر/ رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان از وقوع حریق در یک فروشگاه عرضه مواد غذایی در شهر سمنان خبر داد و گفت: طی عملیات اطفا دو آتش‌نشان دچار مصدومیت شدند.

رضا رهایی، رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان ضمن بیان اینکه در پی وقوع یک مورد حریق در شهر سمنان بلافاصله گروه عملیات ویژه برای اطفای آتش سوزی وارد کار شدند، اظهار کرد: این حریق ساعت دو بامداد سه شنبه در یک فروشگاه مواد غذایی سطح شهر سمنان به وقوع پیوسته است.
وی ضمن بیان اینکه به دلیل گستردگی آتش دو گروه از ایستگاه‌های یک و پنج آتش نشانی به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: به دلیل نبود مالک با هماهنگی پلیس، آتش نشان‌ها به فروشگاه وارد و حریق در کوتاه‌ترین زمان ممکن اطفا شد.
رئیس سازمان آتش نشانی سمنان با بیان اینکه در این عملیات ۱۱ آتش نشان حضور داشتند، بیان کرد: به دلیل وسعت و شدت حادثه متأسفانه دو آتش نشان دچار مصدومیت شدند که بلافاصله به مراکز درمانی انتقال یافتند.
رهایی اضافه کرد: علت اصلی بروز حادثه نیازمند کار کارشناسی است اما نکته مهم اینکه صاحبان کسب و کار می‌بایست از اتصالات درست برق و ایمنی در محل کار خود اطمینان حاصل کرده و حتماً کپسول خاموش کننده در مغازه یا واحد صنفی خود همراه داشته باشند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today