تسنیم/ رئیس بیمارستان امام علی(ع) شهرستان ازنا جزئیات حمله اراذل و اوباش به وی را تشریح کرد.

عصر روز شنبه 13 ‌خرداد ماه خبر درگیری و نزاع فردی با رئیس بیمارستان امام علی(ع) شهرستان ازنا در فضای مجازی  منتشر شد، که در پی آن رئیس این بیمارستان زخمی شد. به همین منظور برای جزئیات بیشتر این خبر به سراغ وحید رحیمی، رئیس بیمارستان امام علی(ع) شهرستان ازنا رفتیم تا از جزئیات ماجرا با خبر شویم.  
رحیمی با اشاره به جزئیات ماجرا اظهار کرد: عصر روز شنبه پس از اینکه در منزل در حال استراحت بودم دو فرزند پسرم جهت خرید خوراکی به بیرون از منزل مراجعه کردند که در مسیر چند نفر از اراذل و اوباش به بهانه اینکه چرا به آنها سلام نکرده‌اند با پسرای بنده که کم سن و سال هم هستند درگیر می‌شوند.
وی افزود: پس از اینکه زمان برگشت فرزندانم طول کشید نگران شدم که در این حین یکی از فرزندانم با بنده تماس گرفت که  افرادی ناشناس در حال کتک زدن برادرم هستند، بنده هم بلافاصله از منزل خارج شدم و خودم را به محل درگیری رساندم، وقتی به محل درگیری رسیدم  اراذل و اوباش که دو نفر بودند با چاقو و شیشه نوشابه به سمت بنده حمله کردند و بنده را از ناحیه چشم و پسرم از ناحیه پا به شدت مجروح کردند.
رئیس بیمارستان امام علی(ع) ازنا عنوان کرد: بنده به دلیل شدت جراحت به بیمارستان عشایر خرم‌آباد اعزام شدم و پسرم نیز در بیمارستان ازنا مداوا شد.
وی بیان کرد: امیدواریم دستگاه قضا با جدیت با این  اراذل و اوباش  که سابقه کیفری هم دارند و بر هم زننده امنیت و آسایش مردم هستند برخورد کند.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy