ایرنا/ رئیس کمیسیون خدمات شهری و بهداشت‌ شورای اسلامی شهر دزفول با اشاره به آغاز جمع‌آوری کودکان متکدی اتباع خارجی در این شهر گفت: ۲۵ کودک و ۲ مادر تبعه یکی از کشورهای خارجی که در چهارراه‌های شهر دزفول اقدام به تکدی‌گری می‌کردند پس از چند بار تذکر جمع‌آوری شدند.

غلامعلی پوررضایی، رئیس کمیسیون خدمات شهری و بهداشت‌ شورای اسلامی شهر دزفول با اشاره به جمع آوری کودکان متکدی در چهارراه‌های دزفول اظهار کرد: مجبور کردن کودکان به تکدی گری علاوه بر آسیب‌های فراوان برای آن کودکان موجب مخدوش شدن چهره شهر می‌شود به همین دلیل در راستای ایمن سازی معابر و چهار راه‌های اصلی شهر دزفول از آسیب‌های اجتماعی، جمع آوری این کودکان آغاز شد.
وی کمک به کودکان متکدی را از جمله اهداف اجرای این طرح دانست و ادامه داد: بیشتر کودکانی که در دزفول مشغول تکدی گری هستند کودکان اتباع خارجی چهار تا ۱۳ ساله هستند که متاسفانه از طرف خانواده یا شخص دیگری مجبور به تکدی‌گری می‌شوند این در حالی است که این کودکان باید مشغول بازی و تحصیل شوند.
رئیس کمیسیون خدمات شهری و بهداشت‌ شورای اسلامی شهر دزفول بیان کرد: شهرداری دزفول در اقدامی خیرخواهانه بعد از چند نوبت تذکر کتبی به خانواده این دختران و پسران، نسبت به جمع آوری این کودکان و تحویل آنها به مراجع دارای صلاحیت اقدام کرده است.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan.today