ایرنا/ مدیرکل مدیریت بحران قم با اشاره به بارندگی در شهر قم و احتمال وقوع سیلاب در رودخانه قمرود گفت: شهروندان و زائران از هرگونه تردد و پارک خودرو در حاشیه این رودخانه خودداری کنند.

محسن اوروجی، مدیرکل مدیریت بحران قم اظهار کرد: بارندگی در شهر قم هم اکنون تمام شده، و این موج بارش به سمت شرق استان ادامه پیدا می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه تا پایان امشب احتمال وقوع رگبارهای پراکنده در سطح شهر وجود دارد گفت: بلوار شهید سلیمانی در بستر رودخانه قمرود باز است، ولی به رانندگان هشدار داده‌ایم، خودروهای پارک شده در این مسیر را به مکان دیگری انتقال دهند تا در صورت سیلاب، غافلگیر نشویم.

مدیرکل مدیریت بحران قم همچنین وقوع سیلاب در قمرود را محتمل دانست و تاکید کرد: از هرگونه تردد در حاشیه رودخانه، پارک خودرو و اتراق خودداری شود.

براثر وقوع بارش باران که از عصر امروز در قم آغاز شد، برخی معابر شهری دچار آبگرفتگی شده که مشکلاتی برای شهروندان ایجاد کرده است.

همچنین سیلاب در برخی از مناطق روستایی استان قم از جمله دستجرد و روستای صرم و رودخانه خورآباد قم گزارش شده است.

مسیر رودخانه قمرود قم از اوائل دهه ۸۰ برای آمد و شد خودروها و کاهش ترافیک هسته مرکزی قم مهیا شد و به صورت بلوار در ۲ مسیر حدود هشت کیلومتری به صورت رفت و برگشت درآمده است.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday