برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

زن همسرکش در زابل دستگیر شد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
زن همسرکش در زابل دستگیر شد

ایرنا/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری زنی که در پایان مراسم عروسی دخترش، شوهر خود را به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان پلیس در شهرستان زابل خبر داد. 

سردار دوستعلی جلیلیان، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر قتل مردی میانسال در مراسم عروسی دخترش مقابل درب یکی از تالارهای پذیرایی در خیابان اصلی شهرستان زابل، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی در صحنه حاضر و اقدامات تخصصی خود را جهت شناسایی و دستگیری عامل این جنایت آغاز کردند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد، مردی ۵۵ ساله به علت اصابت ضربه چاقو از پشت کمر دچار جراحت و خونریزی شدید و به مراکز درمانی منتقل شده که به علت شدت جراحات وارده در مسیر بیمارستان فوت کرده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در همان بررسی های اولیه پلیس مشخص شد قاتل که همسرمقتول بوده به دنبال اختلاف خانوادگی در پایان مراسم عروسی دخترش با وی درگیر و با ضربه چاقو از ناحیه پشت کمر، شوهر خود، را به قتل می رساند.

وی ادامه داد: در نهایت کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات تخصصی، قاتل در کمتر از ۳۰ دقیقه توسط پلیس شناسایی و دستگیر که انگیزه قتل اختلافات خانوادگی عنوان شد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today