فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان محلات گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان محلات اعضای یک باند سرقت که در پوشش خانواده در نقاط مختلف کشور مرتکب بیش از 30 فقره سرقت شده بودند زمین گیر شدند.

رضا جنتی، فرمانده انتظامی شهرستان محلات اظهار کرد: بعدازظهر روز گذشته با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت یک جفت پلاک خودرو سواری در یکی از خیابان های شهرستان، پیگیری موضوع با توجه به احتمال انجام عمل مجرمانه بصورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات با اشاره به اینکه با رصد اطلاعاتی و گشت زنی‌های هدفمند ماموران، نهایتاً ساعاتی بعد یک دستگاه پژو پارس با پلاک‌های سرقتی در سطح شهر مشاهده می‌گردد، افزود: در این لحظه ماموران دستور ایست را صادر می‌کنند که راننده بدون توجه به فرمان پلیس از محل متواری می‌شود. 

وی در ادامه گفت: در تعقیب و گریز صورت گرفته  ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح به سمت لاستیک خودرو شلیک و آن را متوقف و راننده و 2 سرنشین آن را دستگیر می کنند.

جنتی با اشاره به کشف آلات و ادوات سرقت، ۴ راس احشام و یک جفت پلاک سرقتی از این باند تبهکار  که همگی اعضای یک خانواده بودند، بیان داشت: در تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان در پوشش خانواده اقدام به سرقت می‌کردند و بیش از ۳۰ فقره سرقت منزل، احشام و طلاجات را در نقاط مختلف کشور از جمله استان‌های البرز، آذربایجان های شرقی و غربی، اصفهان، سیستان و بلوچستان، کردستان و فارس مرتکب شده اند. 

فرمانده انتظامی شهرستان محلات با بیان اینکه تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد افزود: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و پلیس با اقتدار ضمن برخورد با هر گونه نا امنی، اجازه نخواهد داد امنیت پایدار در جامعه به خطر افتاده و خدشه ای به آن وارد شود.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today