فارس/ مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌ شمالی گفت: متاسفانه در ۵ حادثه جاده‌ای خراسان شمالی ۱۵ نفر مصدوم و ۳ نفر کشته شده اند.

ابوالفضل محبان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌ شمالی اظهار کرد: از شروع بارش باران طی بعدازظهر امروز در خراسان شمالی متاسفانه ۵ حادثه جاده‌ای رخ داده که در این حوادث ۱۵ نفر مصدوم و ۳ نفر کشته شده اند.

وی گفت: اولین حادثه بر اثر برخورد رخ به رخ دو خودروی کامیون و پژو پارس در محور آشخانه به جنگل گلستان بود که ۳ نفر کشته برجا گذاشت که توسط امدادگران و نجاتگران پایگاه شهدای دشت رها سازی شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌شمالی افزود: دومین حادثه، برخورد ۲ دستگاه خودروی پراید و تیبا در محور آشخانه به جنگل گلستان بود که ۷ نفر مصدوم داشت که بعد از انجام امداد و کمک های اولیه توسط آمبولانس هلال احمر و اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

محبان تصریح کرد: سومین حادثه نیز میان ۲ خودروی پراید و زانتیا در محور بجنورد اسفراین گردنه پلمیس رخ داد که یک نفر مصدوم داشت و توسط آمبولانس پایگاه امداد و نجات شهید  به مراکز درمانی انتقال داده شد.

وی ادامه داد: چهارمین حادثه بر اثر برخورد دو خودروی پراید در محور اسفراین به بجنورد گردنه اسدلی بود که ۶ نفر مصدوم داشت که توسط آمبولانس پایگاه امداد و نجات اسدلی و اورژانس به مراکز درمانی انتقال پیدا کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌شمالی بیان داشت: پنجمین حادثه نیز انحراف خودروی ال ۹۰ و برخورد با گاردریل در محور بجنورد به آشخانه بود که یک نفر مصدوم برجای گذاشت که توسط امدادگران و نجاتگران پایگاه امداد و نجات امام سجاد(ع) شیروان به بیمارستان انتقال داده شدند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today