ایرنا/ رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اردبیل از ثبت یک میلیون و ۸۱۶ هزار و ۴۸۴ تردد تخلف سرعت غیرمجاز در دو ماه گذشته در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.

امید نسیمی، رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اردبیل اظهار کرد: میانگین سرعت در راه‌های استان ۷۲ کیلومتر است که انتظار داریم رانندگان برای حفظ جان خود و سایر مترددین در جاده به علائم راهور توجه کنند.
وی محورهای بران - سه‌راهی سربند، مشگین‌شهر - کنگرلو و گرمی - سه‌راهی بیله‌سوار را جزو محورهای پرتخلف سرعت غیر مجاز استان برشمرد و اضافه کرد: در مدت یادشده ۷۱ هزار و ۳۵۳ تردد تخلف سرعت غیر مجاز در محور بران - سه‌راهی سربند، ۵۳ هزار و ۳۱۵ تردد در محور مشگین‌شهر - کنگرلو و بیش از ۵۶ هزار تردد سرعت غیر مجاز در محور گرمی - سه‌راهی بیله‌سوار ثبت شده است.
رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اردبیل یادآور شد: در دو ماه گذشته همچنین ۱۵۵ هزار و ۸۵۹ تردد سبقت غیر مجاز در مبادی ورودی و خروجی استان اردبیل ثبت شد که از این تعداد ۳۳ هزار و ۵۷۴ سبقت غیر مجاز در محور آستارا - اردبیل، ۱۸ هزار و ۹۸۵ تردد در محور اردبیل - سرچم و ۱۴ هزار و ۳۳۹ مورد در محور اسالم - خلخال ثبت شده است.
نسیمی گفت: در این مدت همچنین 5 میلیون و ۴۵۳ هزار و ۴۲ تردد تخلف فاصله طولی غیر مجاز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل ثبت شد که بیشترین میزان تخلف در محورهای آستارا - اردبیل و بالعکس و اردبیل - نیر به ثبت رسیده است.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today