ایرنا/ مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از به کارگیری مددجویان مستعد اشتغال این نهاد در صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی این استان خبر داد.

عباس روشن، مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به امضای تفاهم‌نامه کمیته امداد و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اظهار کرد: توانمندسازی اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌های تحت حمایت و پنج دهک پایین درآمدی جامعه از اهداف این تفاهم‌نامه است.
وی افزود: ادارات این نهاد در سطح استان جهت معرفی کارجویان تحت پوشش کمیته امداد به کارفرمایان بنگاه‌های اقتصادی جهت تامین نیروی کار آماده هستند.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: سال گذشته 2 هزار و 964 نفر مددجو از همین طریق کاریابی شد و هم اکنون در صنایع، شرکت‌ها و دفاتر مشغول به اشتغال هستند.
روشن ادامه داد: با توجه به شعار محوری سال جاری، برنامه ویژه‌ای جهت ارائه آموزش‌های لازم به مددجویان متقاضی اشتغال در واحدهای صنعتی در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: برای ایجاد اشتغال پایدار مددجویان و تحقق منویات مقام معظم رهبری، ضمن ترویج فرهنگ اشتغال و زندگی شرافتمندانه، برنامه‌هایی در زمینه اشتغال پایدار و توانمند شدن خانواده های تحت حمایت تا مرحله خودکفا شدن آنها در راس کارهای خود قرار داد.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar