مهر/ رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس از واژگونی یک خودرو در پل شهدای ارتش خبر داد.

حسین عاشوری، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس با اشاره به اینکه در بارندگی‌های روز پنجشنبه نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس به طور کامل در آماده باش بودند، اظهار کرد: با تماس‌های شهروندان مبنی بر آب‌گرفتگی های متعدد و نفوذ روان آب‌ها به اماکن مسکونی و همچنین آب‌گرفتگی زیر پل ارتش، نیروهای عملیاتی آتش‌نشان جهت رسیدگی به ۱۳ مورد آب‌گرفتگی اعزام شدند.
وی در ادامه افزود: در عملیات‌های فوق تعداد ۹ ایستگاه، ۴۲ نفر از پرسنل سازمان آتش نشانی حضور و ۱۷ دستگاه خودرو عملیاتی به کارگیری شد و مدت زمان کل عملیات‌های انجام شده توسط سازمان آتش نشانی فردیس در این خصوص، ۱۹ ساعت و ۲۹ دقیقه بوده است.
وی با اشاره به حادثه واژگونی یک خودرو در پل ارتش، بیان کرد: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس مبنی بر وقوع این حادثه، سریعاً دو دستگاه خودروی عملیاتی به همراه هفت نفر آتش نشان از ایستگاه‌های ۱۰۳ و ۱۰۴ این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس خاطرنشان کرد: یک دستگاه خودروی ۲۰۶ بر اثر برخورد با گارد ریل واژگون شده و بود و دو سرنشین آن در داخل خودرو محبوس شده بودند.
وی تصریح کرد: عوامل آتش نشانی سریعاً اقدام به ایمن‌سازی محیط و خودرو کرده و سپس مصدومین را به عوامل اورژانس تحویل دادند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday