مهر/ رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان برنامه‌های مربوط به مراسم تشییع و خاکسپاری سرباز وظیفه شهید مهدی رحیمیان را تشریح کرد.

سرهنگ مسعود طُریفی، رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: مراسم وداع عمومی با سرباز وظیفه شهید مهدی رحیمیان امشب همراه با نماز مغرب و عشاء در حسینیه حضرت زهرا(س) روستای مزرعه شور شهر سجزی برگزار می‌شود.

وی افزود: همچنین مراسم وداع اختصاصی کارکنان فراجا با پیکر این شهید گرانقدر فردا ساعت ۷ صبح در کلانتری سجزی برگزار و پس از آن در ساعت ۹ صبح با حضور امت حزب الله در روستای مرزعه شور به طرف گلزار شهدای این روستا تشییع و در کنار همرزمان شهیدش به خاک سپرده می‌شود.

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ضمن تسلیت به خانواده داغدار شهید مهدی رحیمیان از عموم مردم قدرشناس، همیشه درصحنه و شهید پرور اصفهان خواست تا با حضور پرشور خود در برنامه‌های مربوطه زمینه تسلی خاطر خانواده و همکاران شهید را فراهم آورده و مراتب قدردانی و سپاس خود از شهدای والا مقامی که جان خود را فدای امنیت و آرامش کشور کردند اعلام نمایند.

گفتنی است، سرباز وظیفه شهید مهدی رحیمیان از نیروهای کلانتری ۱۹ فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان بود که چهاردهم اردیبهشت ماه به همراه شهید سرگرد مهدی یزدی حین انجام وظیفه براثر سانحه رانندگی مجروح شده و به کما رفت و شب گذشه علی رغم تلاش پزشکان آسمانی شده و به جمع همرزمان شهیدش پیوست.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today