ایرنا/ فرمانده انتظامی استان یزد گفت: با تلاش ماموران پاسگاه بین راهی شهید مدنی در شهرستان مهریز مقدار ۶۱۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

سردار عباسعلی بهدانی فرد، فرمانده انتظامی استان یزد اظهار کرد: کشف مواد مخدر با انجام کار اطلاعاتی و امنیتی از یک دستگاه تریلی حامل بیل مکانیکی که از سمت استان‌های شرقی به استان‌های شمالی در حال حرکت بود به دست آمد.

وی با قدردانی از تلاش نیروهای جان بر کف پاسگاه بین راهی شهید مدنی در کشف مواد مخدر در این مسیر در استان ادامه داد: مواد مکشوفه شامل تریاک و حشیش به طور ماهرانه در این بیل مکانیکی جاسازی شده بود که با هوشیاری ماموران کشف شد.

این مسئول با بیان اینکه در این ارتباط پنج متهم دستگیر شدند گفت: ایستگاه شهید مدنی در کشف مواد مخدر جزو ایستگاه‌های برتر کشور است و از ابتدای سال‌ جاری تاکنون بیش از سه تن مواد مخدر کشف کرده است.

بهدانی فرد همچنین از کشف و ضبط بیش از پنج تن انواع مواد مخدر و شناسایی و دستگیری اعضای ۹ باند مواد افیونی از ابتدای امسال تاکنون در استان خبر داد که این روند با قدرت با تلاش ماموران و همکاری مردم در مناطق مختلف ادامه دارد.

وی از عموم شهروندان خواست ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه اطلاعات و اخبار در خصوص توزیع کنندگان مواد مخدر را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. 

 

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today