نماد آخرین خبر

دستگیری ۲ باند سرقت مسلحانه در ایذه

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
دستگیری ۲ باند سرقت مسلحانه در ایذه

باشگاه خبرنگاران/ دادستان عمومی و انقلاب ایذه گفت: اعضای ۲ باند سرقت مسلحانه در این شهرستان دستگیر شدند.  

باقر آرامش، دادستان عمومی و انقلاب ایذه بیان کرد: طبق گزارش‌های مردمی و شکایت مال‌باختگان، پیگیری‌های صورت گرفته و دستورات قضایی صادره برای شناسایی متهمان، ماموران نیروی انتظامی این شهرستان موفق به شناسایی و دستگیری ۶ نفر از سارقان مسلح این شهرستان شدند.
او ادامه داد: این افراد در قالب ۲ باند سرقت فعالیت می‌کردند و برخی از آنان دارای سابقه کیفری مشابه بودند.
دادستان عمومی و انقلاب ایذه  گفت: چهار نفر از این متهمان با استفاده از سلاح کلاشینکف، از خودرو‌های داخل شهر و سرنشینان آن و اعضای باند دیگر با استفاده از اسلحه کلت کمری و با بستن راه خودرو‌ها در جاده و پمپ بنزین در مسیر اهواز به ایذه، اقدام به سرقت می‌کردند.
آرامش ادامه داد: متهمان که همگی در بازداشت موقت هستند، اتهامات دیگری نیز در پرونده دارند که به صورت جداگانه در حال رسیدگی است.
او با هشدار به مرتکبین جرائم خشن و برهم زنندگان نظم و آرامش عمومی، گفت: دستگاه قضایی با هرگونه ناهنجاری و جرم، قاطعانه و در چارچوب قانون برخورد کرده و در راستای برقراری امنیت با هیچ گروه و دسته‌ای مماشات نمی‌کند.
پیش از این رئیس کل دادگستری خوزستان اعلام کرد، رسیدگی قاطع و برخورد بازدارنده با جرایم خاص و خشن و جرایمی که امنیت روانی مردم را به مخاطره می‌اندازند، باید در اولویت کاری دستگاه قضا قرار گیرد.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan.today