فارس/ مدیرکل بهزیستی کردستان از اجرای پویش «همه حاضر» با شعار( همگی برپا) با استفاده از ظرفیت‌های موجود با هدف هدایت و ترغیب به جلب و جذب مشارکت‌های مردمی در استان برگزار می‌شود.

حسین رسولی، مدیرکل بهزیستی کردستان اظهار کرد: پویش «همه حاضر» با شعار( همگی برپا) با استفاده از ظرفیت‌های استان با هدف هدایت و ترغیب به جلب و جذب مشارکت‌های مردمی به ویژه نهادها، سازمان‌های حمایتی و شرکای اجتماعی به ویژه اصناف، بانک‌ها و بنگاه‌های اقتصادی، خیرین و گروه‌های مردمی و جهادی از 26 شهریورماه تا 15 مهرماه اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به قرارگیری در آستانه سال تحصیلی جدید 1402_ 1403 در راستای تامین لوازم‌التحریر و البسه، کیف، کفش و تبلت و ... با اولویت خانوارهای نیازمند که در تامین لوازم ضروری آموزش و تحصیلی عاجز و ناتوان هستند این طرح اجرا می‌شود.

به گفته مدیرکل بهزیستی کردستان، ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری، جلب و جذب مشارکت‌های مردمی در راستای تهیه بسته‌های معیشتی و آموزشی برای دانش‌آموزان زیرپوشش در مهرماه سال جاری و ارائه بهتر خدمات و ایجاد نشاط و امید در بین جامعه هدف بهزیستی از مهم‌ترین اهداف اجرای این پویش است.

رسولی تصریح کرد: جذب حداکثری مشارکت‌های مردمی در راستای ارتقاء سطح زندگی مددجویان با بهره‌مندی از ظرفیت‌های مشارکتی، مراکز و موسسات خیریه تحت نظارت سازمان از طریق دریافت پک لوازم‌التحریر، پرداخت کمک هزینه‌های آموزشی و تهیه وسایل کمک آموزشی از دیگر اهداف اجرای این پویش در سطح استان است

وی در ادامه به شیوه‌های جلب و جذب مشارکت‌های مردمی در سطح استان هم گریزی زد و گفت: خیرین می‌توانند از طریق مراجعه حضوری به ادارات، مراکز و موسسات خیریه فعال در سطح استان با شماره‌گیری کد دستوری #22288* 6655*، شماره حساب سازمان:4164034541706100، شماره کارت مجازی :6784-7181-9570-6367 و شماره تماس حوزه مشارکت‌های بهزیستی استان کردستان 33282138 در این پویش خیرخواهانه مردمی شرکت داشته باشند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online