فارس/ مدیرکل میراث‌ فرهنگی استان اردبیل از آمادگی استان برای برگزاری نشست وزرای گردشگری کشورهای عضو اکو در مهرماه خبر داد.

حسن محمدی ادیب، مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل در جلسه هماهنگی ستاد استانی رویداد اردبیل ۲۰۲۳ اظهار کرد: نشست وزرای گردشگری کشورهای عضو اکو ۱۲ تا ۱۴ مهرماه در اردبیل برگزار می‌شود و استان آماده میزبانی از این رویداد است. 
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل افزود: تمامی کشورهای عضو در سطح وزرا و معاونین وزرا برای حضور در این نشست اعلام آمادگی کرده‌اند و بعد از سال‌ها برنامه‌ای در این سطح و با حضور وزرای ۱۰ کشور در ایران برگزار می‌شود که فرصت ویژه‌ای برای استان است. 
وی تاکید کرد: باید دستگاه‌های مختلف حاضر در ستاد استانی رویداد اردبیل ۲۰۲۳ در زمینه برگزاری این نشست همکاری‌های لازم را داشته باشند و فضاسازی محیطی، آماده کردن استان و هماهنگی‌های لازم از سوی همه دستگاه‌ها انجام شود. 
محمدی ادیب با اشاره به انجام هماهنگی‌های لازم با وزارت خارجه و وزارت میراث‌ فرهنگی، ادامه داد: نشست وزرای گردشگری کشورهای عضو اکو، نشست کارشناسان این کشورها و نشست‌های B۲B  اقتصادی از جمله برنامه‌های این رویداد است که در کنار آن بازدید از چند جاذبه استان نیز برنامه‌ریزی شده است.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today