ایسنا/ فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام از اجرای بیش از یک هزار و ۹۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس در استان خبر داد.

جمال شاکرمی، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام اظهار کرد: در هفته دفاع مقدس بیش از یک هزار و ۹۰۰ برنامه داریم و برنامه‌های شاخص از دیدار امروز رهبر معظم انقلاب که دیدار با یک میلیون رزمنده بود و در برنامه‌های بعدی هم بعد از دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و رزمایش رهروان شهدا خواهیم داشت.
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان اینکه از  یک هزار و ۲۰۰ خانواده شهید و جانباز قطع نخاع تا پایان هفته دفاع مقدس به صورت مشخص، معلوم و هدفمند سرکشی می کنیم، تصریح کرد: روز جمعه هم رژه سراسری نیروهای مسلح است که همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه رسانه‌های استان برای سفر رئیس جمهور به ایلام گفتمان سازی کنند، تصریح کرد: اگر به جاده حمیل ورود نکنیم ظلم است، به مسیر مهران به سمت دهلران با رعایت انصاف پرداخته شود و این موضوعات را جلو چشم مسئولان کشور  برجسته کنیم، تا مسئولین ببینند، این مطالبه مردم است.
شاکرمی با طرح این سوال که  چرا در موشک و پهپاد قوی هستیم؟ چرا در زمین و هوا قوی هستیم؟ چرا آمریکایی ها به ما نزدیک نمی شوند؟ چرا فرماندهان ما را تهدید می‌کنند؟ ادامه داد: چون دشمن ما عصبانی است و می‌خواهد شکاف ایجاد کند و بگوید فرمانده سپاه مردم را سرکوب کرده است، در حالی که ما همین الان قصد داریم ۱۲۸ روستا را به زودی آبرسانی می کنیم، در حوزه محرومیت زدایی مبلغ ۳۰ هزار میلیارد برای استان بستیم.


آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/