مهر/ رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد گفت: با نوسازی ۲۰ دستگاه اتوبوس دیگر در بخش خصوصی، ۹۰ درصد کل ناوگان نوسازی شده است.

مهرداد میرزائیان، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد اظهار کرد: در حال حاضر سرویس‌دهی به شهروندان ساکن در منظریه با دو خط جداگانه و با ۱۰ دستگاه اتوبوس انجام می‌شود که بیشترین خدمات مربوط به این خط است، اما با توجه به اینکه این محله درحال گسترش است نیاز به خدمات‌دهی بیشتری دارد.

وی با اشاره به اینکه ساخت پایانه مسافربری درون‌شهری در منظریه به‌منظور حفظ فاصله زمانی ضروری است بیان داشت: با این اقدام بخشی از مشکلات ترافیکی در منظریه رفع می‌شود.

میرزائیان تصریح کرد: از سال گذشته تاکنون ۳۸ دستگاه اتوبوس جدید خریداری شده است که از این تعداد ۲۲ دستگاه در سطح شهر خدمات‌رسانی می‌کنند و به موازات آن ۲۲ دستگاه اتوبوس فرسوده از مدار خارج شد.

وی با بیان اینکه با نوسازی ۲۰ دستگاه اتوبوس دیگر در بخش خصوصی، ۹۰ درصد کل ناوگان نوسازی شده است گفت: در مجموع ۱۰۰ دستگاه اتوبوس در سطح شهر در حال خدمات‌رسانی هستند و تا پایان سال ۱۶ دستگاه اتوبوس دیگری که خریداری شده اضافه می‌شود.

میرزائیان یادآور شد: اتوبوس‌های فرسوده آلایندگی بالایی داشتند، اما اتوبوس‌های مدل ۸۸ به بعد بازسازی شدند و به استانداردهای روز رسیدند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: براساس دستورالعمل وزارت کشور تا قبل از سال ۹۰ همه تاکسی‌ها مجوز ثبت‌نام دارند و تاکنون ۱۰۰ دستگاه تاکسی برای نوسازی ثبت‌نام کرده‌اند که می‌توانند با پرداخت مبلغ ۳۶۴ میلیون تومان به‌صورت نقدی تاکسی دریافت کنند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :

https://instagram.com/Shahrekordtoday