ایرنا/ فرمانده پلیس راه کندوان گفت: در زمان حاضر عبور خودروها در ۲ طرف این محور کوهستانی بدون محدودیت های ترافیکی عادی و روان است.

سرگرد محمد احمدی، فرمانده پلیس راه کندوان اظهار کرد: تا ساعت ۹ صبح امروز هیچ محدودیت ترافیکی برای این محور ارتباطی لحاظ نشده است و در صورت سنگین شدن ترافیک تدابیر لازم اتخاذ خواهد شد.
وی اظهاردشت: رانندگان خودروها در بین خطوط معین حرکت و از تخلفات حادثه ساز اعم از سبقت و سرعت غیرمجاز پرهیز کنند و مهمتر این که با سرعت مجاز تعریف شده در تابلوهای راهنمایی و رانندگی حرکت کنند تا مشکل ایجاد نشود.
وی وضعیت جوی اکنون این محور را ابری و بارانی اعلام کرد.
فرمانده پلیس راه کندوان یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون گزارشی مبنی بر وقوع تصادفات و حوادث طبیعی در این محور نداشته ایم.
سرگرد احمدی به کابران جاده ای توصیه کرد که قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله رعایت فاصله طولی و توجه کافی با جلو را در این محور کوهستانی و پرتردد کشور رعایت کنند تا سفر ایمن را برای خود و خانواده شان رقم بزنند.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
محور کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت کشور به خطه شمال کشور استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن بعد مسافت در تمامی فصول به ویژه در ایام تعطیلات با استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.
محور کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود ۸۰ کیلومتر مربوط کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.
برابر آمار به طور میانگین روزانه در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند و این آمار در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد در روز می رسد.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today