ایسنا/ مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و همراه با رژه نیروهای مسلح در شهرستان خرم‌آباد برای اولین بار در استان از سامانه‌های موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رونمایی می‌شود. 

سرهنگ آیت‌اله دولت‌پور، مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ضمن گرامیداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس بیان داشت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و همراه با رژه نیروهای مسلح در شهرستان خرم‌آباد برای اولین بار در استان از سامانه‌های موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رونمایی می‌شود و از عموم همشهریان عزیز دعوت می‌شود در این مراسم شرکت کنند.

وی افزود: رژه نیروهای مسلح در روز جمعه ۳۱ شهریور ساعت ۷:۳۰ صبح در گلدشت شرقی بلوار کریم‌خان زند برگزار می‌شود.   

دولت‌پور با اشاره به اولین برنامه از آغاز هفته دفاع مقدس ادامه داد: دیدار فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح با نماینده ولی‌فقیه در استان ساعت ۱۰ صبح روز پنج شنبه مورخ ۳۰ شهریور در بیت امام جمعه شهرستان خرم‌آباد برگزار می‌شود.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: طبق سنوات گذشته برنامه‌های تلویزیونی متنوعی با حضور فرماندهان، مسئولان و رزمندگان دفاع مقدس در شبکه افلاک استان پخش خواهد شد و اولین برنامه تلویزیونی با حضور سردار کشکولی در گفتگوی ویژه خبری پنج شنبه شب پخش خواهد شد.   

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy