صدا و سیما/ عاملان سرقت طلاجات از شهرستان‌های کرمان و رفسنجان دستگیر شدند.

سرهنگ حمیدرضا میرحبیبی، رئیس پلیس آگاهی استان کرمان از دستگیری عاملان سرقت طلاجات شهروندان کرمانی و رفسنجانی با کشف ۱۵ مورد سرقت طلا خبر داد.
میرحبیبی اظهار کرد: در پی وصول چندین مورد پرونده با موضوع سرقت زیورآلات از شهروندان در کرمان توسط سرنشینان یک دستگاه پژو ۴۰۵، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت.
وی افزود: در این راستا با بررسی شیوه و شگرد سرقت ها و اظهارات مالباختگان مشخص شد سرقت ها سریالی بوده و علاوه بر انجام چندین مورد سرقت در سطح شهر کرمان، تعداد هفت سرقت مشابه نیز در شهرستان رفسنجان با همین شیوه توسط سرنشینان 2 خودروی پژو و پراید رخ داده است.
میرحبیبی بیان کرد: در ادامه با ردزنی های تخصصی و شناسایی هویت مالک خودروی پراید مشخص شد این فرد قصد فروش خودروی خود در شهرستان رفسنجان را دارد که بلافاصله با گزارش این مورد به پلیس آگاهی رفسنجان، این متهم غافلگیر و پس از شناسایی توسط یکی از مالباختگان به مشارکت در این سرقت ها اعتراف کرد و در ادامه دیگر سارق مرتبط با او نیز در رفسنجان شناسایی و دستگیر شد.
رئیس پلیس آگاهی استان کرمان در پایان گفت: متهمان در مجموع به هفت مورد سرقت و زورگیری طلاجات در شهرستان رفسنجان و هشت مورد سرقت طلاجات در کرمان اقرار نموده اند و تمام شاکیان این پرونده در این 2 شهرستان شناسایی شده اند تا با تکمیل تحقیقات، روند کشف اموال مسروقه نیز انجام گیرد. 
 

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman__akhbar