ایرنا/ معاون استاندار قزوین گفت: اخبار منتشر شده توسط رسانه‌های معاند از قبیل قطع اینترنت روستای رحمت آباد یا ضرب و شتم خانواده و نزدیکان یکی از کشته شدگان اغتشاشات سال گذشته و یورش به منزل آنها تکذیب می شود و تمامی اخبار منتشر شده در این حوزه صحنه سازی و خلاف واقعیت است.

عباس کاظمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین اظهار کرد: دشمنان و بدخواهان ملت ایران مدت ها بود فراخوان های متعددی را با هدف سوء استفاده و برهم زدن نظم، امنیت و آرامش مردم به مناسبت سالگرد اغتشاشات طراحی و برنامه ریزی کرده بودند که خوشبختانه تمامی آنها با درایت، بصیرت و هوشمندی مردم با شکست همراه شد.
وی افزود: از جمله موضوعاتی که برای برهم زدن نظم و امنیت مردم هدف گذاری شده است، موضوع سالگرد کشته شدگان سال گذشته شده بود که در استان قزوین هم با همین هدف برای روز پنجشنبه فراخوان های گسترده ای از سوی جریان رسانه ای دروغ و بدخواهان ملت ایران صادر شد.
کاظمی با بیان اینکه طبیعی است در چنین مواقعی حافظان نظم و امنیت برای صیانت و حفاظت آرامش مردم در صحنه حاضر باشند و فضا به گونه ای مدیریت شود که بدخواهان به اهداف خود نرسند، اضافه کرد: دیروز با توجه به همین تلاش ها و عدم همراهی مردم با بدخواهان، فضای عمومی مکان اعلام شده کاملا آرام و بدون مسئله دنبال شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین اظهار کرد: دختر این خانواده که سال گذشته از کشور متواری شده و دائم در ارتباط با شبکه های ضد انسانی و مردمی است، بار دیگر سعی داشت با انتشار اخبار دروغ، ذهن و روح و روان مردم را تحت تاثیر قرار دهد، که با بی توجهی مردم منطقه همراه شد چرا که تمام ادعاهای مطرح شده به گواهی ساکنان این منطقه، دروغ محض بود.
معاون سیاسی استاندار قزوین افزود: قطع اینترنت منطقه یا ضرب و شتم اعضای این خانواده و نزدیکانشان یا یورش به منازل از جمله مواردی بود که دیروز مطرح شد که قویا تکذیب می شود و تمامی اخبار منتشر شده در این حوزه صحنه سازی و خلاف واقعیت بوده است.
کاظمی ادامه داد: دیروز کسالتی برای مادر این خانواده به وجود آمد که بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد و تحت مراقبت پزشکان قرار گرفت و بعد از اینکه مشخص شد مسئله خاصی نبوده است با رضایت خود خانواده و اعلام پزشکان، مادر این خانواده ساعاتی پیش ترخیص شد.
کاظمی ادامه داد: بدخواهان و دشمنان تلاش می کنند اقدامات مجموعه های امنیتی و انتظامی را مخدوش جلوه بدهند ولی اهداف و اغراض دشمنان کاملا معلوم است و به دنبال تضعیف روحیه پلیس در خدمت رسانی هستند که تا به امروز نتوانسته اند به اهداف خود دست پیدا کنند و مردم قدردان زحمات حافظان امنیت هستند و پلیس مقتدر و نیروهای امنیتی از این پس نیز با از خودگذشتگی هر کجا که لازم باشد نقش خود را در تامین امنیت عمومی ایفا خواهند کرد.
وی با بیان اینکه امنیت روانی و حقیقی مردم خط قرمز مجموعه مدیریتی استان است و اجازه نخواهیم داد جریان های معاند و دشمنان ملت ایران به این حریم و حوزه ورود کنند و بخواهند اقداماتی را انجام دهند، افزود: در این زمینه توسط دستگاه قضا با هر کسی که بخواهد رفتار خلاف امنیت داشته باشد خواه از خانواده کشته شدگان، خواه از افراد دیگر، حسب وظیفه و انتظار عامه مردم، برخورد لازم انجام خواهد شد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین تاکید کرد: به تمام کسانی که چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور، چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی و رسانه به دنبال همراهی جریان نفاق هستند و برخلاف نظم و امنیت عمومی تحرک دارند، اعلام می کنیم که مراقب رفتارها و اقدامات خود باشند چرا که چشم بیدار دستگاه های امنیتی آنها را در رصد دقیق خود دارد و در وقت لازم با همراهی دستگاه قضا متناسب با جرایم برخورد انجام خواهد شد.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today